Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Kilpailu KymppiCup
Kierros 1 Kierros 2 Kierros 3 Semifinaalit Finaali
Pelataan 1.10 - 30.11 Pelataan 1.12 - 31.1 Pelataan 1.2 - 31.3 Pelataan PELIKA FINAALIT tapahtumassa
1 BAR YLÄ 1 0
- - - 0
17 BAR YLÄ 1 348
OLD STORY 284
25 BAD DAY BC 116
BAR YLÄ 1 212
29 - - - 0
- - - 0
31 - - - 0
- - - 0
2 OLD STORY 0
- - - 0
3 BAD DAY BC 0
- - - 0
18 BAD DAY BC 316
KOLUMBUS TEAM 250
4 KOLUMBUS TEAM 0
- - - 0
5 PUKSU ROOM 290
JAM POOL EINIS BOYS 361
19 JAM POOL EINIS BOYS 353
MALMI-BILIS 296
26 JAM POOL EINIS BOYS 0
BAR YLÄ 2 0
6 MALMI-BILIS 0
- - - 0
7 BAR YLÄ 2 352
TEAM VESILEPPIS 287
20 BAR YLÄ 2 367
HAARIKANHARJAT 332
8 HAARIKANHARJAT 0
- - - 0
9 MYTEAM 0
- - - 0
21 MYTEAM 265
ISO8 327
27 ISO8 0
JAM POOL III 0
30 - - - 0
- - - 0
10 ISO8 0
- - - 0
11 TAKATASKU 0
- - - 0
22 TAKATASKU 250
JAM POOL III 342
12 HIILLOTETUT PELSEET 322
JAM POOL III 355
13 STOP 0
- - - 0
23 STOP 293
MENO MONO 345
28 MENO MONO 0
JAM POOL APUKÄDET 0
14 MENO MONO 0
- - - 0
15 MENO MONO 2 0
- - - 0
24 MENO MONO 2 213
JAM POOL APUKÄDET 335
16 JAM POOL APUKÄDET 0
- - - 0
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

"Ottelun saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

1.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
1
1 la 21.10 12:00 BAR YLÄ 1 - 0 - 0
2
1 la 21.10 12:00 OLD STORY - 0 - 0
3
1 la 21.10 12:00 BAD DAY BC - 0 - 0
4
1 la 21.10 12:00 KOLUMBUS TEAM - 0 - 0
5
1 la 04.11 13:00 PUKSU ROOM - JAM POOL EINIS BOYS 176 - 205
2 la 04.11 12:00 JAM POOL EINIS BOYS - PUKSU ROOM 156 - 114 361 - 290
6
1 la 21.10 12:00 MALMI-BILIS - 0 - 0
7
1 pe 15.12 12:00 BAR YLÄ 2 - TEAM VESILEPPIS 0 - 0
2 su 17.12 12:00 TEAM VESILEPPIS - BAR YLÄ 2 287 - 352 287 - 352
8
1 la 21.10 12:00 HAARIKANHARJAT - 0 - 0
9
1 la 21.10 12:00 MYTEAM - 0 - 0
10
1 la 21.10 12:00 ISO8 - 0 - 0
11
1 la 21.10 12:00 TAKATASKU - 0 - 0
12
1 la 25.11 12:00 HIILLOTETUT PELSEET - JAM POOL III 198 - 167
2 la 25.11 12:00 JAM POOL III - HIILLOTETUT PELSEET 188 - 124 355 - 322
13
1 la 21.10 12:00 STOP - 0 - 0
14
1 la 21.10 12:00 MENO MONO - 0 - 0
15
1 la 21.10 12:00 MENO MONO 2 - 0 - 0
16
1 la 21.10 12:00 JAM POOL APUKÄDET - 0 - 0
2.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
17
1 la 06.01 12:00 BAR YLÄ 1 - OLD STORY 187 - 175
2 la 06.01 17:00 OLD STORY - BAR YLÄ 1 109 - 161 284 - 348
18
1 la 20.01 15:00 BAD DAY BC - KOLUMBUS TEAM 193 - 126
2 la 27.01 12:00 KOLUMBUS TEAM - BAD DAY BC 124 - 123 250 - 316
21
1 la 18.11 12:00 MYTEAM - ISO8 147 - 182
2 la 03.02 17:00 ISO8 - MYTEAM 145 - 118 327 - 265
23
1 la 18.11 12:00 STOP - MENO MONO 181 - 162
2 la 09.12 12:00 MENO MONO - STOP 183 - 112 345 - 293
24
1 la 18.11 12:00 MENO MONO 2 - JAM POOL APUKÄDET 138 - 218
2 la 25.11 19:00 JAM POOL APUKÄDET - MENO MONO 2 117 - 75 335 - 213
19
1 la 27.01 13:00 JAM POOL EINIS BOYS - MALMI-BILIS 199 - 146
2 la 27.01 17:00 MALMI-BILIS - JAM POOL EINIS BOYS 150 - 154 296 - 353
20
1 su 04.02 12:00 BAR YLÄ 2 - HAARIKANHARJAT 205 - 170
2 su 04.02 16:00 HAARIKANHARJAT - BAR YLÄ 2 162 - 162 332 - 367
22
1 la 13.01 13:00 TAKATASKU - JAM POOL III 158 - 211
2 la 13.01 18:00 JAM POOL III - TAKATASKU 131 - 92 342 - 250
3.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
25
1 la 17.02 16:00 BAD DAY BC - BAR YLÄ 1 116 - 212
2 la 24.02 13:00 BAR YLÄ 1 - BAD DAY BC 0 - 0 212 - 116
28
1 la 17.02 13:00 MENO MONO - JAM POOL APUKÄDET 0 - 0
2 la 24.02 13:00 JAM POOL APUKÄDET - MENO MONO 0 - 0 0 - 0
26
1 la 24.02 13:00 JAM POOL EINIS BOYS - BAR YLÄ 2 0 - 0
2 la 02.03 13:00 BAR YLÄ 2 - JAM POOL EINIS BOYS 0 - 0 0 - 0
27
1 la 24.02 13:00 ISO8 - JAM POOL III 0 - 0
2 la 02.03 13:00 JAM POOL III - ISO8 0 - 0 0 - 0