logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Kilpailu KymppiCup
Kierros 1 Kierros 2 Kierros 3 Semifinaalit Finaali
Pelataan 1.10 - 30.11 Pelataan 1.12 - 31.1 Pelataan 1.2 - 31.3 Pelataan PELIKA FINAALIT tapahtumassa
1 NIILOT 0
- - - 0
17 NIILOT 252
LOS DILDOS 338
25 LOS DILDOS 334
THE BAR 342
29 THE BAR 79
BAR YLÄ 1 164
31 OLD STORY 155
BAR YLÄ 1 138
2 LOS DILDOS 413
HAARIKKA TEAM 263
3 TEAM DILLO 0
- - - 0
18 TEAM DILLO 271
THE BAR 466
4 TEAM JISTO 349
THE BAR 373
5 KIVET PIILOON 250
BAR YLÄ 2 345
19 BAR YLÄ 2 239
JAM POOL KÄDET 337
26 JAM POOL KÄDET 224
BAR YLÄ 1 322
6 JAM POOL KÄDET 0
- - - 0
7 EINI'S BOYS 3.0 286
2R´s DREAM TEAM 353
20 2R´s DREAM TEAM 243
BAR YLÄ 1 320
8 BAR YLÄ 1 0
- - - 0
9 STOP 0
- - - 0
21 STOP 264
OLD STORY 343
27 OLD STORY 324
KOLUMBUS TEAM 270
30 OLD STORY 160
MYTEAM MONO 107
10 KARHU PUB 284
OLD STORY 371
11 TEAM KELLARI 0
- - - 0
22 TEAM KELLARI 301
KOLUMBUS TEAM 337
12 KOLUMBUS TEAM 354
OHILYÖNTI HC 280
13 MALMI-BILIS 358
MULLIN KERÄÄJÄT 316
23 JAM POOL K-JUNA 321
MALMI-BILIS 364
28 MALMI-BILIS 343
MYTEAM MONO 354
14 JAM POOL K-JUNA 0
- - - 0
15 TAKATASKU 348
TEAM VESILEPPIS 303
24 TAKATASKU 205
MYTEAM MONO 332
16 MYTEAM MONO 0
- - - 0
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

"Ottelun saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

1.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
1
1 ke 20.11 21:00 NIILOT - 0 - 0
2
1 la 20.11 13:00 LOS DILDOS - HAARIKKA TEAM 194 - 157
2 la 27.11 13:00 HAARIKKA TEAM - LOS DILDOS 106 - 219 263 - 413
3
1 la 13.11 13:00 TEAM DILLO - 0 - 0
4
1 la 13.11 13:00 TEAM JISTO - THE BAR 188 - 161
2 la 04.12 13:00 THE BAR - TEAM JISTO 212 - 161 373 - 349
5
1 la 04.12 14:00 KIVET PIILOON - BAR YLÄ 2 146 - 209
2 la 04.12 14:00 BAR YLÄ 2 - KIVET PIILOON 136 - 104 345 - 250
6
1 la 13.11 13:00 JAM POOL KÄDET - 0 - 0
7
1 la 13.11 13:00 EINI'S BOYS 3.0 - 2R´s DREAM TEAM 131 - 218
2 la 27.11 13:00 2R´s DREAM TEAM - EINI'S BOYS 3.0 135 - 155 353 - 286
8
1 la 13.11 13:00 BAR YLÄ 1 - 0 - 0
9
1 la 13.11 13:00 STOP - 0 - 0
10
1 la 13.11 13:00 KARHU PUB - OLD STORY 161 - 189
2 la 27.11 13:00 OLD STORY - KARHU PUB 182 - 123 371 - 284
11
1 la 13.11 13:00 TEAM KELLARI - 0 - 0
12
1 la 13.11 13:00 KOLUMBUS TEAM - OHILYÖNTI HC 185 - 175
2 la 27.11 13:00 OHILYÖNTI HC - KOLUMBUS TEAM 105 - 169 280 - 354
13
1 la 13.11 13:00 MALMI-BILIS - MULLIN KERÄÄJÄT 189 - 173
2 la 27.11 13:00 MULLIN KERÄÄJÄT - MALMI-BILIS 143 - 169 316 - 358
14
1 la 13.11 13:00 JAM POOL K-JUNA - 0 - 0
15
1 la 13.11 13:00 TAKATASKU - TEAM VESILEPPIS 185 - 178
2 la 27.11 13:00 TEAM VESILEPPIS - TAKATASKU 125 - 163 303 - 348
16
1 la 13.11 13:00 MYTEAM MONO - 0 - 0
2.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
17
1 la 08.01 13:00 NIILOT - LOS DILDOS 159 - 195
2 la 22.01 13:00 LOS DILDOS - NIILOT 143 - 93 338 - 252
18
1 to 06.01 13:00 TEAM DILLO - THE BAR 112 - 244
2 la 15.01 13:00 THE BAR - TEAM DILLO 222 - 159 466 - 271
19
1 la 08.01 13:00 BAR YLÄ 2 - JAM POOL KÄDET 145 - 198
2 la 22.01 13:00 JAM POOL KÄDET - BAR YLÄ 2 139 - 94 337 - 239
20
1 la 12.03 13:00 2R´s DREAM TEAM - BAR YLÄ 1 136 - 196
2 la 12.03 17:00 BAR YLÄ 1 - 2R´s DREAM TEAM 124 - 107 320 - 243
21
1 la 08.01 13:00 STOP - OLD STORY 154 - 183
2 su 27.02 11:00 OLD STORY - STOP 160 - 110 343 - 264
22
1 la 08.01 13:00 TEAM KELLARI - KOLUMBUS TEAM 167 - 160
2 la 22.01 13:00 KOLUMBUS TEAM - TEAM KELLARI 177 - 134 337 - 301
23
1 la 12.03 13:00 JAM POOL K-JUNA - MALMI-BILIS 172 - 198
2 la 22.01 13:00 MALMI-BILIS - JAM POOL K-JUNA 166 - 149 364 - 321
24
1 la 08.01 13:00 TAKATASKU - MYTEAM MONO 136 - 219
2 la 22.01 13:00 MYTEAM MONO - TAKATASKU 113 - 69 332 - 205
3.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
25
1 ti 15.03 18:00 LOS DILDOS - THE BAR 166 - 175
2 la 26.03 13:00 THE BAR - LOS DILDOS 167 - 168 342 - 334
26
1 la 02.04 12:00 JAM POOL KÄDET - BAR YLÄ 1 137 - 196
2 la 02.04 17:00 BAR YLÄ 1 - JAM POOL KÄDET 126 - 87 322 - 224
27
1 la 09.04 13:00 OLD STORY - KOLUMBUS TEAM 194 - 154
2 la 09.04 17:00 KOLUMBUS TEAM - OLD STORY 116 - 130 270 - 324
28
1 la 09.04 13:00 MALMI-BILIS - MYTEAM MONO 176 - 171
2 la 09.04 17:00 MYTEAM MONO - MALMI-BILIS 183 - 167 354 - 343
Semifinaalit
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
29
1 la 23.04 09:00 THE BAR - BAR YLÄ 1 79 - 164
30
1 la 23.04 09:00 OLD STORY - MYTEAM MONO 160 - 107
Finaali
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
31
1 la 23.04 15:00 OLD STORY - BAR YLÄ 1 155 - 138