logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Lohko Lohko HJ( Lappeenranta, Imatra, Joutseno, Ruokolahti)
Sarjataulukko

JoukkueVoitetut ottelutPisteet+ / -Pelatut ottelutVoitto%PaikkaPaikkakunta
1 BAR Q 16 3607 636 18 88.89 Bar q Imatra
2 BAD DAY BC 13 3660 554 18 72.22 Luhtikammari JOUTSENO
3 KASIKONE 13 3576 261 18 72.22 Ravintola Alppimaja RUOKOLAHTI
4 BAR Q-AGENT 11 3553 356 18 61.11 Bar q Imatra
5 OHILYÖNTI HC 11 3329 15 18 61.11 Pub Haarikka LAPPEENRANTA
6 TEAM KENGURU 9 3401 -91 18 50 Bar Kenguru Imatra
7 HAARIKKA TEAM 7 3380 -6 18 38.89 Pub Haarikka LAPPEENRANTA
8 TÄYSIQ 4 3291 -364 18 22.22 Bar q Imatra
9 LUHTIKAMMARI BC 4 3243 -598 18 22.22 Luhtikammari JOUTSENO
10 MILJA III 2 3249 -763 18 11.11 Bar milja Lappeenranta
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

Ottelut alkavat klo 18:00 ellei erikseen ilmoiteta
"Pöytäkirjan saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

Nro Päivä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
KIERROS 1
1 ti 06.10 BAD DAY BC - LUHTIKAMMARI BC 226 - 145
2 ti 06.10 OHILYÖNTI HC - HAARIKKA TEAM 182 - 181
3 ke 07.10 BAR Q-AGENT - TÄYSIQ 216 - 157
4 ti 06.10 KASIKONE - BAR Q 184 - 176
5 ti 06.10 MILJA III - TEAM KENGURU 219 - 217
KIERROS 2
6 ti 13.10 TEAM KENGURU - BAD DAY BC 159 - 199
7 ti 13.10 LUHTIKAMMARI BC - MILJA III 217 - 191
8 ma 12.10 BAR Q - OHILYÖNTI HC 191 - 122
9 ti 13.10 HAARIKKA TEAM - TÄYSIQ 226 - 151
10 ke 14.10 BAR Q-AGENT - KASIKONE 178 - 190
KIERROS 3
11 ti 20.10 KASIKONE - TEAM KENGURU 223 - 158
12 ti 20.10 MILJA III - OHILYÖNTI HC 188 - 229
13 ma 19.10 BAR Q - HAARIKKA TEAM 197 - 120
14 ke 21.10 TÄYSIQ - BAD DAY BC 146 - 232
15 ti 20.10 LUHTIKAMMARI BC - BAR Q-AGENT 143 - 234
KIERROS 4
16 su 01.11 TEAM KENGURU - LUHTIKAMMARI BC 219 - 130
17 ti 27.10 HAARIKKA TEAM - MILJA III 240 - 157
18 ke 28.10 BAR Q-AGENT - BAR Q 170 - 181
19 ti 27.10 BAD DAY BC - OHILYÖNTI HC 198 - 161
20 ti 27.10 KASIKONE - TÄYSIQ 217 - 186
KIERROS 5
21 ti 03.11 OHILYÖNTI HC - TEAM KENGURU 187 - 197
22 ti 03.11 BAD DAY BC - HAARIKKA TEAM 216 - 164
23 ke 04.11 BAR Q-AGENT - MILJA III 232 - 167
24 ma 02.11 BAR Q - TÄYSIQ 208 - 158
25 ti 03.11 KASIKONE - LUHTIKAMMARI BC 235 - 181
KIERROS 6
26 pe 13.11klo 17:00 BAR Q-AGENT - BAD DAY BC 142 - 196
27 ti 10.11 LUHTIKAMMARI BC - OHILYÖNTI HC 179 - 216
28 ti 10.11 HAARIKKA TEAM - KASIKONE 183 - 193
29 ke 11.11 TÄYSIQ - MILJA III 228 - 169
30 ti 10.11 TEAM KENGURU - BAR Q 161 - 215
KIERROS 7
31 ti 17.11 KASIKONE - BAD DAY BC 140 - 215
32 su 13.12klo 14:00 TÄYSIQ - LUHTIKAMMARI BC 195 - 212
33 ma 11.01 OHILYÖNTI HC - BAR Q-AGENT 168 - 215
34 ti 17.11 HAARIKKA TEAM - TEAM KENGURU 177 - 184
35 ma 16.11 BAR Q - MILJA III 218 - 163
KIERROS 8
36 ti 24.11 BAD DAY BC - BAR Q 216 - 149
37 ti 24.11 HAARIKKA TEAM - LUHTIKAMMARI BC 200 - 194
38 ke 25.11 TÄYSIQ - OHILYÖNTI HC 181 - 222
39 ti 24.11 TEAM KENGURU - BAR Q-AGENT 193 - 181
40 ti 24.11 MILJA III - KASIKONE 173 - 233
KIERROS 9
41 ti 01.12 BAD DAY BC - MILJA III 228 - 206
42 ma 30.11 BAR Q - LUHTIKAMMARI BC 231 - 169
43 ti 01.12 OHILYÖNTI HC - KASIKONE 125 - 202
44 ke 02.12 BAR Q-AGENT - HAARIKKA TEAM 176 - 196
45 ti 01.12 TEAM KENGURU - TÄYSIQ 198 - 194
KIERROS 10
46 ti 08.12klo 17:00 LUHTIKAMMARI BC - BAD DAY BC 220 - 208
47 ti 08.12 HAARIKKA TEAM - OHILYÖNTI HC 177 - 198
48 ke 09.12 TÄYSIQ - BAR Q-AGENT 173 - 215
49 ma 07.12 BAR Q - KASIKONE 206 - 175
50 ti 08.12 TEAM KENGURU - MILJA III 214 - 193
KIERROS 11
51 ti 05.01 BAD DAY BC - TEAM KENGURU 184 - 211
52 ti 05.01 MILJA III - LUHTIKAMMARI BC 199 - 179
53 ti 05.01 OHILYÖNTI HC - BAR Q 150 - 201
54 ke 06.01 TÄYSIQ - HAARIKKA TEAM 176 - 203
55 ti 05.01 KASIKONE - BAR Q-AGENT 217 - 171
KIERROS 12
56 ti 12.01 TEAM KENGURU - KASIKONE 210 - 181
57 ti 12.01 OHILYÖNTI HC - MILJA III 212 - 152
58 ke 13.01 HAARIKKA TEAM - BAR Q 181 - 195
59 ti 12.01 BAD DAY BC - TÄYSIQ 204 - 186
60 ke 13.01 BAR Q-AGENT - LUHTIKAMMARI BC 214 - 183
KIERROS 13
61 ti 19.01 LUHTIKAMMARI BC - TEAM KENGURU 215 - 203
62 ti 19.01 MILJA III - HAARIKKA TEAM 185 - 224
63 ma 18.01 BAR Q - BAR Q-AGENT 180 - 157
64 su 07.02klo 12:00 OHILYÖNTI HC - BAD DAY BC 183 - 168
65 ke 20.01 TÄYSIQ - KASIKONE 178 - 204
KIERROS 14
66 ti 26.01 TEAM KENGURU - OHILYÖNTI HC 172 - 176
67 ti 26.01 HAARIKKA TEAM - BAD DAY BC 171 - 202
68 ti 26.01 MILJA III - BAR Q-AGENT 166 - 229
69 ke 27.01 TÄYSIQ - BAR Q 185 - 200
70 ti 26.01 LUHTIKAMMARI BC - KASIKONE 190 - 210
KIERROS 15
71 pe 19.02klo 17:00 BAD DAY BC - BAR Q-AGENT 166 - 190
72 ti 02.02 OHILYÖNTI HC - LUHTIKAMMARI BC 211 - 161
73 ti 02.02 KASIKONE - HAARIKKA TEAM 205 - 171
74 ti 02.02 MILJA III - TÄYSIQ 171 - 209
75 ma 01.02 BAR Q - TEAM KENGURU 211 - 155
KIERROS 16
76 ti 09.02 BAD DAY BC - KASIKONE 221 - 152
77 ke 10.02 LUHTIKAMMARI BC - TÄYSIQ 190 - 203
78 ke 10.02 BAR Q-AGENT - OHILYÖNTI HC 198 - 180
79 ti 09.02 TEAM KENGURU - HAARIKKA TEAM 196 - 175
80 ti 09.02 MILJA III - BAR Q 178 - 243
KIERROS 17
81 ma 15.02 BAR Q - BAD DAY BC 175 - 161
82 ti 16.02klo 17:30 LUHTIKAMMARI BC - HAARIKKA TEAM 169 - 216
83 ti 16.02 OHILYÖNTI HC - TÄYSIQ 180 - 178
84 ke 17.02 BAR Q-AGENT - TEAM KENGURU 225 - 166
85 ti 16.02 KASIKONE - MILJA III 240 - 166
KIERROS 18
86 ti 23.02 MILJA III - BAD DAY BC 206 - 220
87 ti 23.02 LUHTIKAMMARI BC - BAR Q 166 - 230
88 ti 23.02 KASIKONE - OHILYÖNTI HC 175 - 227
89 ti 23.02 HAARIKKA TEAM - BAR Q-AGENT 175 - 210
90 ke 24.02 TÄYSIQ - TEAM KENGURU 207 - 188
Ottelut jatkuvat pudotuspeleillä