logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
NAISTEN PELAAJAFINAALI 2022 Tulostettava Pdf

NAISTEN PELAAJAFINAALI 2022

Torstai 21.4  klo 9.00

Osallistumisoikeus Biljardiliigassa kuluvalla kaudella Joukkueliigassa, KymppiCupissa tai Pelaajaturnauksessa pelanneilla naispelaajilla.

 Pelaajat arvotaan 4 lohkoon, jokaisesta lohkosta 4 jatkaa 16 pelaajan cupiin.

Lohkoissa pelataan kolmeen voittoon voittajien puolella ja kahteen hävinneiden puolella.

Cup karsintapeli kolmeen.
Cup kierrokset neljään voittoon ja finaali viiteen voittoon.

Cupin ensimmäinen kierros torstaina 16.4 klo 19.00

QF torstaina 21.4 klo 21.00

Välierät ja Finaali perjantaina 22.4 klo 19.00

Ei osallistumismaksua

PALKINNOT

1. 300 €

2. 150€

3.-4. 75€

Ennakkoilmoittautuminen. "Viesti kilpailujohdolle", biljardiliiga@pelika.net. Lisätietoa puh.0407599255.

Ilmoittautuminen turnaukseen alkaa vk 11 ja tästä ilmoitetaan erikseen sivustolla ja sähköpostitse.

OSALLISTUJAT per 12.4.2022

  sukunimi etunimi joukkue / pelipaikka lohko
1 Panula Tuuliina M8 Old Souls C
2 Kuutti  Julia Bilishait D
3 Takki Jonna Luhtikammari HJ
4 Itkonen Nina Lady Luck PS
5 Makkonen Laura Lady Luck PS
6 Hakala Julia Lady Luck PS
7 Jurvaniemi Heidi Lady Luck PS
8 Korpi Terhi Lady Luck PS
9 Viita-aho Marjut Lady Luck PS
10 Heikkerö  Eeva Dream Team II D
11 Kiiski Merja Piletin Pelurit D
12 Miettinen Mira Gangbang U
13 Rissanen Virva Gangbang U
14 Aslo Haije Jampool Ykkösmimmit B
15 Purmonen Eini Jampool Ykkösmimmit B
16 Nieminen Sini Jampool Ykkösmimmit B
17 Konu Annika Jampool Ykkösmimmit B
18 Mustonen Katja Dream Team III D
19 Riikonen Anniina Konttorirotat PS
20 Naumanen Nita Storyn Ladies A1
21 Holtari Elisa Storyn Ladies A1
22 Forsström Janina Storyn Ladies A1
23 Voutilainen Köpi Storyn Ladies A1
24 Reinikainen Tea Storyn Ladies A1
25 Ström Janika BBG B
26 Laitinen Sari MPT Ladies B
27 Klingberg Krista MPT Ladies B
28 Eklund Tuula MPT Ladies B
29 Leppänen Emilia Mypool Team A1
30 Korhonen Moona Muijjat E
31 Soininen Tuija Muijjat E
32 Tiengtam Nam Rotjana Muijjat E
33 Ahlholm Pia Maistinaiset R
34 Konttinen Jasmin Maistinaiset R
35 Koski Tanja Bilishait D
36 Karaskuru Sonja Team Hakis G1