PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
joukkuefinaalipaikat kausi 2021-2022 Tulostettava Pdf
Joukkueliiga kausi 2021-2022 finaalipaikat | ||||
Lohko AS | Pääkaupunkiseutu | joukkuemäärä | finaalit | aluefinaali |
1 | CUE MOTION | |||
2 | JAMPOOL KÄDET | |||
3 | JAMPOOL PROBLEMOS | |||
4 | JÄKE | |||
5 | ISO8 | |||
5 | 2 | AF | ||
Lohko A1 | Pääkaupunkiseutu | |||
1 | JAMPOOL KÜLLIMYRSKY | |||
2 | MYPOOL TEAM I | |||
3 | STORYN LADIES | |||
4 | LOS DILDOS | |||
5 | PUKINMÄKI POOL PLAYERS | |||
6 | #TYLSYYTTÄVASTAAN | |||
7 | TEAM JISTO | |||
8 | SHAMS SHARKS | |||
8 | 2 | AF | ||
Lohko B | Pääkaupunkiseutu | |||
1 | GTA | |||
2 | JAMPOOL ROLLATORS | |||
3 | JAM POOL YKKÖSMIMMIT | |||
4 | MPT LADIES | |||
5 | GARAGE PEOPLE | |||
6 | BLUE JAY POOL GANG | |||
7 | MYPOOL TEAM II | |||
8 | JAM POOL KASIPÄKKI | |||
9 | PUKSU ROOM | |||
10 | TEAM DILLO | |||
10 | 2 | |||
Lohko C | Hyvinkää, Rajamäki, Riihimäki, Nurmijärvi, Karkkila | |||
1 | WANHAT TROKARIT | |||
2 | VENLA TEAM | |||
3 | GRANDE FINALE | |||
4 | M8 OLD SOULS | |||
5 | 2R DREAM TEAM | |||
6 | TEAM PIKKUPÄSSI | |||
6 | 2 | |||
Lohko D | Rajamäki, Riihimäki, Nurmijärvi, Karkkila, Oitti | |||
1 | TEAM PIKKUPÄSSI 2 | |||
2 | 2R's DREAM TEAM II | |||
3 | PILETIN PELURIT | |||
4 | BILISHAIT | |||
5 | 2R's DREAM TEAM III | |||
6 | TEAM BULLDOG | |||
7 | TEAM RC | |||
8 | REMULA | |||
8 | 2 | |||
Lohko E | Hämeenlinna, Parola | |||
1 | ÖLJYMIES | |||
2 | PAPUKAIJA BILIS | |||
3 | MUIJJAT | |||
4 | HC HÖNÖT | |||
5 | TEAM KAKKONE | |||
6 | THUNDER | |||
6 | 2 | |||
Lohko GS | Kotka, Karhula, Loviisa, Kouvola | |||
1 | SAMIN SORKAT | |||
2 | FISHSTICKS | |||
3 | KB 1 | |||
4 | ZILTON BILJARDI | |||
5 | KB AMATÖÖRIT | |||
6 | BAR Q KOUVOLA | |||
7 | KB UNOHTU LEIKATA | |||
7 | 3 | |||
Lohko G1 | Kotka, Karhula, Hamina | |||
1 | TEAM ITIS-CORNER | |||
2 | KB VHLP (3) | |||
3 | TEAM HAKA-PIRTTI | |||
4 | NAKATAPPI | |||
5 | TEAM HAKIS | |||
6 | KB OHI MENI | |||
7 | THE BAR | |||
7 | 1 | |||
Lohko G2 | Kotka, Karhula, Hamina, Taavetti | |||
1 | PIKA MOCCA | |||
2 | TEAM CORNER | |||
3 | AVS LANKILA | |||
4 | KASIPÄÄT | |||
5 | NAGANO | |||
6 | SUMMAN KROUVI | |||
7 | REPE | |||
8 | KB PUUSILMÄT | |||
9 | HÄRKÄ TEAM | |||
10 | TEAM MESARI | |||
10 | 1 | |||
Lohko HJS | Lappeenranta, Imatra, Joutseno, Ruokolahti | |||
1 | BAD DAY BC | |||
2 | KASIKONE | |||
3 | OHILYÖNTI HC | |||
4 | BAR Q AGENT | |||
5 | BARQ | |||
5 | 2 | AF | ||
Lohko HJ | Lappeenranta, Imatra, Joutseno | |||
1 | TEAM KENGURU | |||
2 | PUB HAARIKKA | |||
3 | LUHTIKAMMARI BC | |||
4 | TÄYSIQ | |||
5 | LENINGRAD COWBOYS | |||
6 | MILJA III | |||
6 | 1 | AF | ||
Lohko K | Sysmä, Hämeenkoski, Järvelä | |||
1 | STOP | |||
2 | SILVER ARROW | |||
3 | WELLIS THROW | |||
4. | ALAN MIEHET 2 | |||
4 | 1 | |||
Lohko O | Nivala, Kannus, Haapajärvi | |||
1 | MY TEAM | |||
2 | TEAM MYLLYPUB | |||
3 | MYLLYN PARAS | |||
4 | MENO MONO | |||
5 | TEAM KELLARI | |||
5 | 2 | |||
Lohko PS | Jyväskylä | |||
1 | HURU-UKOT | |||
2 | KONTTORIROTAT | |||
3 | SHERWOOD TEAM | |||
4 | LADY LUCK | |||
5 | BLACK DIAMOND | |||
6 | TEAM SPIRIT | |||
6 | 2 | |||
Lohko R | Jämsänkoski | |||
1 | MESTARIT | |||
2 | MAISTINAISET | |||
3 | BAR MONTTU | |||
3 | 1 | |||
Lohko S | Juva, Mikkeli | |||
1 | BAR YLÄ I | |||
2 | BAR YLÄ II | |||
3 | PELIMANNI | |||
3 | 1 | |||
Lohko U | Kuopio, Leppävirta, Lapinlahti, Nilsiä | |||
1 | TUURIHAUKAT | |||
2 | GANGBANG | |||
3 | TEAM HUNTER | |||
4 | TEAM VESILEPPIS | |||
5 | PUB KARHU | |||
5 | 1 | AF | ||
Lohko V | Joensuu, Outokumpu | |||
1 | MALMI-BILIS | |||
2 | KOLUMBUS TEAM | |||
3 | MALMI-BILIS II | |||
4 | TAKATASKU | |||
4 | 1 | AF | ||
108 | 29 | |||
AF HJS 3. vs HJ 2 | ||||
AF U 2. vs V 2. | ||||
AF AS 3. vs A1 3 | ||||
YHT. 3 paikkaa |